Uncategorized

لیورپول هنری — موزه ها و گالری ها در شهر لیورپول

به لطف بیتلز، لیورپول در سراسر جهان به عنوان یک شهر بسیار موسیقیایی شناخته شده است. هر سال، مردم را از سراسر جهان به مناظر معروفی مانند کلوپ غار جذب می کند – جایی که بیتلز برای اولین بار در آنجا کشف شد – و توسط کتاب رکوردهای گینس به عنوان پایتخت جهانی پاپ شناخته می شود. اما لیورپول همچنین یکی از هنری‌ترین شهرهای اروپاست و از آن خواسته می‌شود بیش از هر شهر دیگری در بریتانیا، خارج از لندن، موزه و گالری بیشتری داشته باشد. اگر از لیورپول بازدید می‌کنید، و نمی‌دانید از کجا شروع کنید در  لیورپول فوتبال مالی کسب درآمد میان طیف عظیم هنرهای تجسمی آن، در اینجا راهنمای سریعی برای موزه‌ها و گالری‌های اصلی آن است.

شاید معروف ترین فضای هنری شهر تیت لیورپول باشد. این گالری اولین بار در سال 1988 افتتاح شد و به همراه تیت سنت ایوز در کورنوال به منظور نگهداری و نمایش آثاری از مجموعه تیت در خارج از لندن ساخته شد. مجموعه تیت یکی از مهم ترین مخازن هنری در بریتانیا است و در کارهایی از سال 1500 برای این روز تخصص دارد. قبل از افتتاح تیت مدرن در لندن در سال 2000، تیت لیورپول بزرگترین فضای نوردهی تخصصی در هنر مدرن در کشور بود. در سال 2012، کارهای برجسته باید شامل کارهای هنرمند معاصر تحسین شده چارلین فون هیل، و رویداد مورد انتظار ترنر مونه Twombly باشد: تنها فرصتی برای دیدن این قرار گرفتن در معرض آثار JM Turner، Claude Monet و Cy Twombly در بریتانیا.

یک قرن قبل از افتتاح تیت لیورپول، این شهر شاهد تأسیس گالری هنری Jogger بود. امروز، گالری هنر جوگر بخشی از موزه‌های ملی لیورپول است، سازمانی که از تنها مجموعه هنری ملی انگلیسی که کاملاً فراتر از پایتخت است، درخواست حمایت کرد. همه افراد به گالری هنر جوگر برای همه نمایش‌ها و سبک‌های جذاب خود به عنوان «گالری ملی شمال» رایگان هستند. از جمله مشهورترین آثار موجود در مجموعه آن، آثار هنری پیش از رافائلی، همراه با کارهای مهم ویلیام هولمن هانت و دانته گابریل روستی است.

اخیراً، FACT (بنیاد هنر و فناوری خلاق) میزبان مهم نمایشگاه‌های گردشگری بوده است. FACT که در سال 2003 افتتاح شد، میزبان موزه‌ها و گالری‌هایی است که در میزبانی تصاویر متحرک و آثار هنری رسانه‌های جدید تخصص دارند، و در سال 08 لیورپول به عنوان پایتخت فرهنگی اروپای غربی یک جاذبه مهم بود. یک تاجر مهم ویکتوریایی که در لیورپول زندگی می کرد — در محیط اصلی آن. گالری هنری دست Ceri، که در سال 08 افتتاح شد، در هنر معاصر تخصص دارد. و در آن سوی رودخانه مرسی در ویرال، گالری زن Lever Art دارای دسته ای چشمگیر از مبلمان قرن هجدهم و اقلام Wedgwood است.

افرادی که در لیورپول تحصیل می کنند از شهرهای بزرگ بریتانیا مانند لندن، ادینبورگ و منچستر به طور منظم در طول سال ترک می کنند. با این حال، گردشگران و علاقه مندان به هنر بریتانیایی ممکن است خدمات بیشتری را در طول دوسالانه لیورپول، یک جشن هنر معاصر جهانی که بعداً در سال 2012 برگزار می‌شود، پیدا کنند. نمایشگاه های هنری

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *